Студентський актив

Кубок декана 2017: підсумки

24-31.10.2017

2017 футбол Б.І. 1 200 x 150

У вівторок, 31 жовтня, у спортивному комплексі НПУ імені М. П. Драгоманова відбувся завершальний етап та нагородження переможців щорічного чемпіонату з міні-футболу факультету політології та права «Кубок декана 2017».
На чемпіонаті були представлені команди 1-3 і 5 курсів факультету політології та права, оскільки 4 курс не зумів організуватись та виставити команду. Особливістю цьогорічних змагань була участь команди професорів НПУ імені М. П. Драгоманова, які поділилися досвідом з молоддю та виступали разом з магістрами. Перемогу у напруженій боротьбі і, відповідно, І командне місце посіла саме команда «Професори+магістри» у складі:
Андрусишина Богдана Івановича – доктора історичних наук професора, декана факультету політології та права; Кудіна Анатолія Петровича – доктора фізико-математичних наук, професора, проректора з дистанційної освіти та інноваційних технологій навчання; Тимошенка Олексія Валерійовичя – доктора педагогічних наук, професора, декана факультету фізичного виховання та спорту; Цибіна Станіслава Григоровича – кандидата політичних наук, доцента, доцента кафедри політології та публічного управління та адміністрування; Андрушківа Артема Романовича (22МП). Захід був огранізований деканатом, студентською радою та профбюро факультету політології та права за підтримки факльтету фізичного виховання та спорту, а також центру стеденстського споту НПУ імені М. П. Драгоманова які представляли старший викладач, майстер спорту Чижаєв П. І. і кандидат педагогічних наук, доцент, майстер спорту Тимчик М. В.

2017 футбол Б. І. 2 200 x 150

Таблиця розіграшу
чемпіонату з міні-футболу факультету політології та права
«Кубок декана 2017»