Студентський актив

«PROFSPORT 2018» ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ!

18-20 травня 2018 р.

 

2018 PROFSPORT титул 200 x 133Вітаємо команду факультету політології та права «6 людей» у складі: Стана Мирона – капітан (33П група), Метлашевського Олександра (33П група), Фалюша Ярослава (33П група), Хілкової Вікторії (13П група), Чорномаз Анастасії (13П група) із зайнятим першим місцем у спортивно-інтелектуальних змаганнях «Profsport 2018»!
Спортивно-інтелектуальні змагання «Profsport 2018» проходили з 18 по 20 травня 2018 року на спортивно-оздоровчій базі НПУ імені М. П. Драгоманова «Берізка». Лабіринт під землею, підкопи, колоди, покришки – усі ці несумісні речі поєдналися у нічному етапі змагань. Недарма кажуть люди, що сила українського народу в єдності. Саме це продемонстрували учасники 13 команд з різних факультетів нашого університету.
За підтримки Державної спеціальної служби транспорту України, генерал-лейтенанта Малькова М. І. для учасників було проведено навчання з саперної справи та змагання з базових знань військової підготовки для дівчат та хлопців.
Неабияким сюрпризом для усіх присутніх став виступ одного з кращих військових оркестрів Європи, 8-го навчального центру Державної спеціальної служби транспорту України. Саме завдяки цьому змагання стали не лише спортивно-інтелектуальними, а й перейшли на якісно новий рівень – військово-патріотичного спрямування.
Наступним етапом перевірки на міцність духу для учасників став денний етап змагань. Тут було все: вода, канати, колоди, борошно над головою, плоти, все, що нашим командам буде снитися ще не один раз. І, незважаючи, ні на що кожен показав те, що «Драгоманівська родина» не лише єдина, а й сильна.
Усі старання та витрачені сили учасників були оцінені та нагородженні!
Пишаємось нашою командою!

Фотогалерея...

   

Всього відвідувань  

5713331
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
6465
9104
15569
41468
151945
4665637
5713331

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2019-03-25 18:26:34
   

Хто на сайті?  

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

Карнаух_портрет_200_x_300.jpg
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Авторизація