5.06.2018

2018 держслужба 200 x 130Викладачі та магістранти Кафедри політології і публічного управління та адміністрування факультету політології та права взяли участь у роботі круглого столу «Державна служба в Україні та формування її позитивного іміджу в умовах європейської інтеграції», який проходив у Національному агентстві України з питань державної служби у рамках святкування 100-річчя Державної служби в Україні. Відкрив роботу круглого столу та виступив з доповіддю з теми: «Сучасний стан реформування державної служби: основні досягнення та виклики», Голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Олександрович Ващенко.
Захід проходив за сприяння Представництва в Україні Фонду Ганса Зайделя (Німеччина) та Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу. Відбулись дві панельні дискусії: «Структурна реформа державної служби в умовах змін: традиції та інновації» та «Актуальні питання професійного навчання і розвитку державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад».
У роботі круглого столу брали участь представники Кабінету Міністрів України; модератори проекту ЄС «Підтримка стратегічним комунікаціям та інформуванню про реформу державного управління в Україні»; керівники регіональних центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій; Голова виконкому Всеукраїнської молодіжної ГО «Спілка молодих державних службовців України» Павло Іванович Білоножко, представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Server Time: 2018-10-20 04:18:44

morozova.jpg