До Дня Матері!

12.05.2018

2018 День матері 1 200 x 150Напередодні Дня матері та Міжнародного дня сім’ї для студентів факультету політології та права НПУ імені М.П. Драгоманова за ініціативи кандидата юридичних наук, доцента Дубчак Лесі Сергіївни улаштували презентацію документальної стрічки «Серце мами Гонгадзе».
Відомий фільм студентам представив сам режисер В’ячеслав Бігун, український кінематографіст, кандидат юридичних наук.
2018 День матері 2 200 x 150«Серце мами Гонгадзе» - унікальна прижиттєва кіносповідь Лесі Гонгадзе. Глядачі дізнаються про Георгія Гонгадзе з уст матері та інших членів родини. Стрічку знімали в Україні, Грузії, Естонії та Франції.
Картина відзначена низкою нагород: як найкращий документальний фільм і регіональне кіно, за найвдаліший образ у кадрі (двічі), звук на міжнародних фестивалях «Громадський проектор», «Світло» та Міжнародному фестивалі історичного кіно. Стрічку також відібрано на «Золоту дзиґу», яку називають «українським Оскаром».
Після перегляду фільму студенти мали змогу поставити питання режисерові.
В’ячеслав Бігун зауважив: «Наш задум полягав у кінозустрічі з харизматичною людиною, сучасною Лесею Українкою, та її долею. Героїня розповіла про своє минуле заради майбутнього, тобто заради нинішньої молоді».

Server Time: 2018-08-20 22:57:51

Карнаух_портрет_200_x_300.jpg