СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Співпраця з батьками студентів

7.12.2017

 

Батьківські збори 2017 200 x 135На факультеті політології та права відбулись батьківські збори за участі декана факультету, професора Андрусишина Богдана Івановича, заступників декана, доцента Токарчук Ольги Володимирівни і доцента Кархут Ольги Ярославівни, кураторів академічних груп, викладачів-предметників та батьків першокурсників спеціальностей «Політологія» та «Право».
Організація роботи з батьками та сім’ями здобувачів освіти є важливою складовою освітнього процесу будь-якого сучасного закладу освіти і не лише початкової чи загальної середньої, а й безумовно – вищої.
Збори мали на меті залучити батьків до співпраці з деканатом та викладачами факультету, до активної участі в студентському житті їх дітей.
Відбулось своєрідне підведення підсумків роботи зі студентами-першокурсниками у першому семестрі 2017-2018 н.р. Батьки мали змогу ознайомитись з навчальними досягненнями, громадською та студентською активністю своїх дітей, із завданнями, новим змістом і напрямками освітнього процесу, специфікою роботи факультету політології та права.
Також батьки були ознайомленні зі строками заліково-екзаменаційної сесії 2017-2018 та розкладом екзаменів студентів-першокурсників.

   

Електронний розклад  

   

Всього відвідувань  

4973583
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
387
2755
15225
17415
47084
4079372
4973583

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-10-20 04:19:13
   

Хто на сайті?  

На сайті 149 гостей та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

p1250226.jpg
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Авторизація