Я МАЮ ПРАВО! Юстиція на кожен день

Рубрику створено у рамках реалізації укладеного між Національним педагогічним університетом імені М. П. Драгоманова і Головним територіальним управлінням юстиції у місті Києві Меморандуму про співпрацю у сфері освітньої діяльності та з метою реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!»

Як перевірити документи під час купівлі квартири на вторинному ринку?

Захист прав українців – основне завдання Міністерства юстиції України. Столична юстиція, як територіальний орган, консультує щодо того, як уберегти себе від дій шахраїв під час купівлі житла.  При купівлі квартири на вторинному ринку треба бути дуже уважним, тому що вторинна нерухомість має свою історію, в якій бувають темні сторінки. Серед них арешти, судові спори, незаконні перепланування та прописані родичі. Які ж ризики можуть бути під час купівлі квартири та як купити нерухомість безпечно?

Детальніше: Як перевірити документи під час купівлі квартири на вторинному ринку?

Протокол про адміністративне правопорушення

Незнання законів не звільняє від відповідальності за їх порушення. Загальнонаціональний проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» покликаний підвищувати правову грамотність населення, та як наслідок, підвищення культури громадян.
Державні виконавці столиці консультують громадян щодо відповідальності за невиконання законних вимог як приватного, так і державного виконавця.

Детальніше: Протокол про адміністративне правопорушення

Проходження альтернативної (невійськової) служби в Україні

У рамках правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» столична юстиції консультує щодо проходження невійськової альтернативної служби. Що це означає? Якщо громадяни України мають істинні релігійні переконання і належать до діючих згідно із законодавством релігійних організацій, віровчення яких не допускає користування зброєю та служби у Збройних Силах, то вони мають право на альтернативну службу.

Детальніше: Проходження альтернативної (невійськової) служби в Україні

Трудові права студентів та осіб, які поєднують навчання з роботою

2019 трудові права студентів 200 x 170Молодь – основна рушійна сила в суспільстві.
Загальнонаціональний проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» покликаний підвищити юридичну грамотність українців та допомогти самостійно захищати свої права. Відтак, Управління персоналу столичної юстиції консультує щодо трудових прав студентів, які бажають поєднати навчання та роботу. Стаття 43 Конституції України гарантує всім громадянам право на працю, що включає в себе можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Держава створює умови для повного здійснення громадянами права на працю, гарантує рівні можливості у виборі професії та роду трудової діяльності. Використання примусової праці забороняється. Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці, на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом. Використання праці жінок і неповнолітніх на небезпечних для їхнього здоров'я роботах забороняється. Громадянам гарантується захист від незаконного звільнення. Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом.

Детальніше: Трудові права студентів та осіб, які поєднують навчання з роботою

Про державну реєстрацію рішення про припинення громадського об’єднання

Правопросвітницький проект Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» покликаний підвищити юридичну грамотність громадян. Активні українці можуть створити громадську організацію. Це - об'єднання громадян, яке створюється для спільної реалізації певних інтересів (культурних, економічних, вікових, гендерних, регіональних, релігійних, професійних, соціальних тощо). Проте громадське об'єднання має право у будь-який час прийняти рішення про припинення своєї діяльності (саморозпуск). Управління державної реєстрації столичної юстиції консультує щодо  припинення громадської організації.

Детальніше: Про державну реєстрацію рішення про припинення громадського об’єднання

   

Всього відвідувань  

5687718
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
3795
6140
31424
42846
126332
4665637
5687718

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2019-03-22 10:35:29
   

Хто на сайті?  

На сайті 66 гостей та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

morozova.jpg
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Авторизація