XIII ЮРИДИЧНІ ЧИТАННЯ

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ФЕМІДА»

МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ
«ТРИНАДЦЯТІ ЮРИДИЧНІ ЧИТАННЯ

Українська державність: крізь призму часу
(до 100 річчя Української національно-демократичної революції 1917-1921 рр.)»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науковій конференції «Тринадцяті юридичні читання. Українська державність: крізь призму часу (до 100 річчя Української національно-демократичної революції 1917-1921 рр.)», яка відбудеться 24-25 травня 2018 р. на базі НПУ імені М. П. Драгоманова, де планується присутність кращих представників наукової еліти з провідних вищих навчальних та наукових закладів України та зарубіжжя.

Вимоги до оформлення тез конференції...

ПЕРЕДБАЧАЄТЬСЯ РОБОТА ПАНЕЛЕЙ:

 Панель №1 Історія державно-правового розвитку на території сучасної України та у зарубіжних країнах;
 Панель №2 Українська революція 1917-1921 рр. і відновлення української державності;
 Панель №3 Актуальні питання державотворення на сучасному етапі;
 Панель №4 Трибуна молодого вченого.

РОБОЧІ МОВИ: українська, англійська

Участь у конференції можуть брати: науково-педагогічні працівники, докторанти, аспіранти та здобувачі, студенти, юристи-практики, які подадуть заявку (форма-зразок додаток 1) та матеріали з рецензією наукового керівника чи рекомендацією кафедри, завірені у встановленому порядку.

Матеріали наукової конференції планується видати до початку конференції.

Організаційний внесок – 200 гривень, сплачують усі учасники конференції* (передбачає часткове покриття організаційних витрат на проведення конференції та публікацію матеріалів конференції) перераховується за такими реквізитами:
Громадська організація «Феміда» ідентифікаційний код 25980301, код МФО 321842, рахунок 26006286210001 «Приватбанк». Усі витрати, пов’язані з перебуванням на конференції вирішуються учасниками за власний рахунок, або за рахунок сторони, яка їх відряджає.
Матеріали можна подати за адресою: м. Київ, вул. Тургенівська 8/14 НПУ імені М. П. Драгоманова, факультет політології та права, кафедра теорії та історії держави і права (ауд. 9-8).
Усі заходи заплановані оргкомітетом будуть проводитись у центральному корпусі НПУ імені М. П. Драгоманова, який розташований за адресою: м. Київ, вул. Пирогова, 9.
* Доктори наук, які беруть участь у конференції, оргвнесок не сплачують.
Тел./факс: +38 (044) 484-28-51;

Server Time: 2018-07-20 10:47:58